سوالات متداول

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش شیرازیک جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس Info@pcishop.ir ایمیل کنید.
– اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id)یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان شیرازیک امکان تست آن را داشته باشند.

در صورتی که ساکن سایر شهرها به جز تهران هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز را نمی پذیرند، رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

همه ی سفارشات بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از 2 تا 7 روز کاری ، به دست شما برسد و کالاهایی با وزن کمتر از 10 کیلوگرم تنها با پست پیشتاز و تیپاکس ارسال میشوند .

علاوه بر سابقه ،تجربه و محتواي غني وبسايت شیرازیک،دارا بودن نماد الكترونيكي و نماد ساماندهي و البته پروانه كسب حقيقي و پروانه کسب مجازی به اين كسب و كار رسميت و اعتبار ميبخشد. نماد الكترونيكي توسط مركز توسعه تجارت الكترونيك وزارت صنعت ومعدن پس از بررسي فروشگاه اينترنتي و تطابق نحوه عملكرد آن با قوانين ، اعطا ميشود و كسب و كار اينترنتي داراي نماد به صورت مداوم تحت بررسي اين سازمان قرار دارد. براي اطمينان بيشتر ميتوانيد در قسمت پايين  صفحات وبسايت شیرازیک با كليك بر روي نمادها از جعلي نبودن آنها اطمينان حاصل كنيد. 

خیر، کالاهایی که دارای قیمت هستند ، امکان ثبت دارند.

وارد سایت شیرازیک شوید.
روی گزینه سفارش های من کلیک کنید.
در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید.
میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

بله شما میتوانید از طریق تماس با شماره های موجود در سایت ثبت سفارش انجام دهید